Mity O Kobiecej Masturbacji

 

kobieca mastrurbacja

Masturbację uprawiają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Ma swoje dobre jak i złe strony. Z pewnością bardziej służy paniom niż panom. Powstało na ten temat wiele mitów. W tym artykule obalamy mity o kobiecej masturbacji.

Prawda: masturbacja jest potrzebna i bezpieczna

Samozaspokojenie zwane popularnie masturbacją jest z pewnością najprostszą, najłatwiejszą, najbezpieczniejszą formą seksu. Wiadomo jednak, że masturbacja jest w wielu środowiskach tematem trudnym. Dość często niektóre z was słyszały w dzieciństwie, że masturbacja może powodować choroby i, że jest grzechem. Co do spraw medycznych wiemy, że to z pewnością bzdura. Nie będziemy się tu wypowiadać na temat poglądów religijnych, ponieważ to osąd prywatny każdej z was. Z pewnością niemal każda z was słyszała w dzieciństwie, że „nie należy się tak brzydko bawić i TAM dotykać”. To wszystko w efekcie mogło ukształtować w was, (pomimo że, jesteś świadomymi dorosłymi osobami) z tyłu głowy myśl, że coś z tą masturbacją jest nie tak.

Prawda:  seks solo jest dla nas dobry

Masturbacja ma takie znaczenie dla życia seksualnego jest jak śniadanie dla organizmu. Gdy z jakichkolwiek powodów pominiesz śniadanie, to jest wielce prawdopodobne, że w ciągu dnia będziesz senna, zdekoncentrowana i pozbawisz się wielu cennych składników odżywczych.

Jeżeli zdecydujesz się odrzucić masturbację, to efekt jest będzie taki, że pozbawiasz się znakomitego sposobu na poznanie swojego ciała oraz nie będziesz praktykowała jedną z najlepszych metod relaksacji. Warto wiedzieć, że seks solo, podobnie jak każda inna forma aktywności seksualnej, świetnie działa na cerę, jak i na cały organizm. Udowodniono również, że ma bardzo korzystny wpływ i na psychikę, ponieważ pomaga budować pewność siebie w seksie.

Dzięki masturbacji odkrywasz to, co lubisz. Jak się to dzieje? Bardzo prosto – wypróbowując to. Dowiesz się, co doprowadza Cię do orgazmu – nie ta jedna sztuczka, której nauczyłaś się, jako nastolatka. Odkrywasz różne techniki i fantazje, które na Ciebie działają. To właśnie ta wiedza daje Ci pewność siebie i świadomość własnego ciała. Wiesz, co Cię podnieca, wiesz, że możesz przeżywać orgazm, wiesz, że potrafisz zadbać o siebie.

Fałsz:  u mężczyzn to bardziej akceptowalne

Kobiece genitalia, w przeciwieństwie do męskich, nie wyglądają jak joystick, którego jedynym przeznaczeniem jest zapewnienie właścicielowi zabawy. Prawda jest taka, że kobiety rzadko je oglądają.

O ile mężczyźni mają na ogół przyjacielski stosunek do swojego penisa, o tyle jest niestety niewiele kobiet, które mogą powiedzieć, że lubią własną waginę, że myślą o niej, że piękna i są z niej dumne. I właśnie, dlatego większość z kobiet uważa się za istoty mniej seksualne. Co jest oczywistą bzdurą?

Jasne, my jesteśmy inne, podlegamy huśtawce hormonalnej cyklu miesięcznego, nieco inaczej przebiegają u nas fazy podniecenia. Jesteśmy po prostu trochę bardziej skomplikowane i tyle

Prawda:  wiele kobiet potrzebuje wspomagania

Niektóre kobiety mają rzeczywiście problem z doprowadzeniem się do orgazmu ręką. Użycie wibratora może być w takim przypadku pomocne. Ale nie tylko – w ogóle warto zaprzyjaźnić się z wibratorem, bo znakomicie poszerza skalę kobiecych doznań.

Wibratory to zdecydowanie damski gadżet, Można powiedzieć, że przyznają nam prawo do przyjemności. Zarówno, gdy lądujemy w łóżku w parze, jak i solo Warto wiedzieć, że wibrator to nie jest tylko silikonowy penis. Trzeba pamiętać, że istnieje cała gama gadżetów, bardzo estetycznie zaprojektowana i wykonana. Są one w tak najróżniejszych kształtach, że potrafią dopieścić wszystkie erogenne miejsca. Dlatego nie ma powodów się ich obawiać.

 

Fałsz:  będąc w związku, nie ma miejsca na seks solo

Single się masturbują, to jasne. Ale, jak wynika z badań, kobiety w szczęśliwych związkach masturbują się nawet częściej. Czas spędzony podczas samotnej masturbacji różni się od czasu spędzanego na seksie we dwoje, ale to czas dobrze spędzony. Kobiety, które same dostarczają sobie przyjemności, łatwiej się podniecają i częściej przeżywają orgazm z partnerem. Pod warunkiem, że masturbacja nie jest sposobem na unikanie seksu we dwoje.

Masturbacja to seks solo, ale to nie oznacza, że nie można tego robić w towarzystwie partnera. Może to stanowić element gry wstępnej – to dla mężczyzn bardzo podniecający widok. Ale, co najważniejsze, jest to sposób na pokazanie partnerowi, jak lubisz być pieszczona – gdzie, jak, w jakim tempie. Wibrator też może brać w tym udział.

Prawda:  tu też liczy się nastrój

Potraktuj seks solo jak randkę. Żadnej bylejakości, żadnego cichacza pod kołdrą – ma być ładna pościel, nastrojowa muzyka, pachnące świece. Przydałoby się też lustro – widok samej siebie doprowadzającej się do orgazmu jest dla wielu kobiet bardzo podniecający.

Faceci mają skłonność do lekceważenia detali, więc teraz możesz wreszcie zadbać o to, żeby wszystko było dokładnie tak jak chcesz. I zacznij fantazjować. Fantazje erotyczne są kreatywnym procesem, który wymaga wolności. Postaraj się pozbyć cenzora, który siedzi w Twojej głowie. Udowodniono już nie raz, że fantazje seksualne to najlepszy ze światów. To pozawala kobiecie osiągnąć podniecenie w taki sposób, na jaki tylko ma ochotę, i nie musi czuć się winna ani obawiać się osądów..

Jeśli podniecają Cię wizje romantyczne to jest oczywiście OK. Dal innych kobiet równie w porządku są fantazje, w których jesteś dominowana przez brutalnego faceta. Albo seks z kobietą. Albo seks grupowy. To tylko wizje, w których możesz wcielić w różne role, kompletnie odmienne od tego, kim jesteś i co lubisz w realu. Daruj sobie myślenie, że, że coś jest z Tobą nie tak. Najnowsze badania łamią wszelkie stereotypy dotyczące tego, co podnieca kobiety.

Prawda:  praktyka czyni mistrza

Masturbacja można porównać do dostrajanie radia. Twoim zdaniem jest znaleźć swoją ulubioną częstotliwość, a co istotne poszukiwanie jej to część zabawy. Pamiętaj o tym, że nie ma jednego najlepszego czy najwłaściwszego sposobu masturbacji. I to jest właśnie w tej zabawie najlepsze – możesz robić, co Ci się tylko podoba. Nikt Cię nie ocenia – to Ty wiesz najlepiej, co Ci służy, a co nie.

Niezwykle istotne jest to, aby pozbyć się wyobrażeń na temat tego, jak powinien wyglądać orgazm. Otwórz swój umysł i skup uwagę na tym, co dzieje się z Twoim ciałem. Ważne byś byłą cierpliwa. Pod żadnym pozorem nie wywieraj presji na swoje ciało. Takie myślenie stoi w sprzeczności z odczuwaniem przyjemności

.

Kilka rad jak bezpiecznie masturbować się wibratorem

Unikaj bezpośredniego kontaktu wibratora z żołędzia łechtaczki. Najlepiej zacząć własnymi rękami, a potem dołączyć delikatne wibracje. Nie trzymaj wibratora w jednym miejscu. Poruszaj nim wokół, poniżej, po bokach łechtaczki. Nigdy nie przyciskaj gadżetu mocniej, by zwiększyć doznania, bo Twoja łechtaczka przestanie reagować! Jedna ze stron wokół żołędzi Twojej łechtaczki jest bardziej wrażliwa na dotyk. Odkryj, która, i wykorzystaj tę wiedzę w czasie zabawy z wibratorem

Przewodnik po dobrej masturbacji

Warunek podstawowy:

Bezpieczne miejsce:  zapewnij sobie komfortowe, dyskretne miejsce. Lęk, że ktoś Cię zaskoczy, odbiera całą frajdę.

Bielizna:, jeśli myślisz, że seksowna bielizna jest tylko dla męskich oczu to się mylisz Bardzo prawdopodobne, ze podnieci Cię widok samej siebie w seksownym stroju.

Muzyka:  odpowiednia dobrana nie tylko spowoduje, że jej rytm pomoże wprowadzić się w nastrój, to jeszcze skutecznie zagłuszy odgłos wibratora i twoje okrzyki. ( Jeśli Ci to przeszkadza.

Niezwykle ważne!

Lubrykanty:  Przed rozpoczęciem zabawy koniecznie posmaruj nim wibrator, palec i łechtaczkę. Musisz pamiętać, ze podczas solowego seksu czeka Cię sporo pocierania i masowania. Nigdy nie rób tego na sucho, tylko sięgnij po dobry lubrykanty na bazie wody, najbardziej zbliżony do naturalnego śluzu pochwy

Oddychaj:  Warto byś oddychała głęboko. To spowoduje wzmacnianie ukrwienie łechtaczki i pomaga lepiej rozchodzić się falom podniecenia w miednicy oraz całym ciele.

Krzycz:  jęcz, wzdychaj. To u wielu kobiet powoduje wzmacnianie doznań przez uwolnienie się od zbędnych zahamowań.

 

пломбирование каналов пастойподать объявление по работеno deposit bookmakers

FaceBook

{ 0 comments }

Jakie lubicie pocałunki

 

całus

Drogie panie lubicie się całować prawda? Tak wiemy to retoryczne pytanie. I wiem też o tym, ze to zależy, z kim i jakich okolicznościach. Jak już wcześniej pisaliśmy seks mężczyzn i kobiet różni się pod wieloma względami. Świadomość tego faktu i chęć zadowolenia nie tylko siebie, ale i partnera/partnerki to klucz do sukcesu. Podobnie jest z całowaniem. Obie[płcie mają inne oczekiwania wobec pocałunku oraz różne techniki całowania.

Generalnie mężczyźni lubią wilgotne pocałunki, a kobiety wolą całować się długo i delikatnie. Dla kobiet pocałunek służy budowaniu więzi. Tymczasem dla mężczyzn to po prostu droga do osiągnięcia celu. A tym celem jest seks.

 Co ciekawe tą słodką i bardzo pożądana czynność wzięli pod lupę naukowcy z całego świata.  I tak np. naukowcy z amerykańskiego Albright College zbadali, jakie pocałunki lubią kobiety i mężczyźni. Przeprowadzili on szczegółową analizują reakcji biochemicznych w mózgach ochotników i w ten sposób określili preferencje obu płci.

Pierwszym wnioskiem naukowców było to, że zetknięcie warg wywołuje w mózgu chemiczną burzę. Zbadali oni, że zalew mieszanki hormonalnej przedostającej się do mózgu, jaki występuje podczas namiętnych pocałunków, sprawia, że partnerzy są równocześnie podnieceni, szczęśliwi i zrelaksowani. Istniej hipoteza za pewną część tego procesu odpowiada bezpośredni przepływ feromonów w ślinie. Mają one zdecydowanie działanie podniecająco seksualnie. Badania te pokazały szereg przeróżnych działań hormonów, o których naukowy nie mieli pojęcia.

Głównym obiektem badaniem były dwa hormony, oksytocyna i kortyzol. Mierzono ich poziom u piętnastu heteroseksu­al­nych par. Najpierw, gdy partnerzy trzymali się za ręce, później, przed i po pocałunku.

Wyniki tych badań były nieco zaskakujące. Naukowcy oczekiwali, że poziom oksytocyny (  tzw., hormon więzów społecznych) podniesie się a kortyzolu (hormon stresu) spadnie. Te oczekiwania sprawdziły, jeśli chodzi o mężczyzn. Okazało się, że kobietom podczas całowania się poziom oksytocyny nie tylko nie podnosił się, a wręcz spadał. Naukowcy przypuszczali, że ten zaskakujący efekt mógł powstać ze względu na stworzone sztuczne warunki laboratoryjne. Postanowili, więc przenieść eksperyment w bardziej naturalne romantyczne warunki.

Te badania pozwoliły naukowcom jednoznacznie ustalić, dla kogo pocałunki są ważniejsze. I tak według tych badań oraz ankiet okazało się, że kobiety są nawet gotowe zerwać z partnerem, jeśli ich zdaniem ten źle całuje. Dla mężczyzn zaś, jakość pocałunków nie ma większego znaczenia. Francuski pocałunek (z języczkiem) jest najbardziej podniecający, ponieważ razem, że śliną mężczyzna przekazuje kobiecie testosteron, a ten pobudza łechtaczkę. To z pewnością daje kobietom prawdziwą rozkosz. Wykazano, że regularnie uprawianie francuskiego pocałunku może spowodować, że z czasem wzrośnie kobiece libido. Nie będzie też chyba większym zaskoczeniem, ze ten rodzaj całowania pobudza kobiety do seksu. Tak, więc te nowe odkrycie oznacza, więc, że mężczyźni podświadomie wybierają najwłaściwszą dla realizacji swoich erotycznych zamierzeń formę pocałunku.

A czy wiecie, dlaczego pary podczas pocałunku zamykają oczy? Otóż w czasie pocałunku, dlatego zamykamy oczy, poniważ powiększające się źrenice chwytają bardzo dużo światła co powoduje podrażnienie oczu. A wiadomo, że to reakcja naszego układu nerwowego na rosnące podniecenie. I tutaj jest pewien skuteczny sposób kontrolę skuteczności pocałunku. Mianowicie patrząc komuś w oczy tuż po pocałunku możemy (na ogół) dobrze ocenić, jak bardzo dużą ochotę ma on lub ona ochotę na coś więcej albo czy niestety czar już prysł. Ponieważ w czasie całowanie jesteśmy bardzo blisko pocałunek to okazją na lepsze obwąchanie partnera a udowodniono, ze zapach skrywa informacje o naszym genetycznym dopasowaniu. Istnieje też podobno coś takiego jak pocałunek prawdy. Okazuj się, że jeżeli ktoś po pierwszym pocałunku uznał, że to jednak nie on czy ona, to powodem tego było to, że nasze zmysły zweryfikowały szanse na zdrowe potomstwo. Cóż może jednak nie warto po takiej pierwszej próbie rezygnować? Poza tym nie wszystkie całujące się pary muszą myśleć o potomstwie prawda? Wszystkie te informacje o naukowych badaniach na temat pocałunków możną znaleźć w książce "The Science of Kissing"

 

cluedo online gameлобановский александр компроматдетям

FaceBook

{ 0 comments }

Którą Pozycje Lubicie Najbardziej ?

 

Na pieska

Większość kobiet ma swoją ulubioną pozycje seksualną prawda? Mamy na myśli taką, w której czujecie największy komfort, macie wspaniałe doznania i cudowny orgazmy. Być może doceniacie je jeszcze z jakiś innych powodów? Wiadomo, że każda kobieta jest inna, więc każda lubi, co innego. Tak samo jest na pewno z doborem pozycji.

Przedstawiamy 5 ulubionych pozycji seksualnych kobiet. (Wybór sporządzony według ankiet)

Pozycja misjonarska

Klasyczna pozycja, zadziwiająco często (nie wiadomo właściwie, dlaczego) jest określana, jako synonim nudy i konserwatyzmu w sypialni. I choć faktycznie może na pierwszy rzut oka nie jest tak „ekscytująca” jak inne pozycje wymyślane w filmach dla dorosłych, to jej podstawową zaletą jest uniwersalność, którą docenia większość pań. Kobieta leży na plecach z rozchylonymi udami, dzięki czemu partner ma pełny dostęp do jej kobiecości, kładąc się między nogami partnerki.

Zalety:

Jest wygodna, naturalna i komfortowa dla większości par. Ceniona przez możliwość kontaktu wzrokowego, łatwość w czasie całowania oraz szeptanie do ucha partnera. Wiele z pań bardzo ceni bliskość ciał, co daje kochanką duże poczucie bliskości i intymności. Pozycja ta daje mężczyźnie – poczucie dominacji, ponieważ to on kontroluje sytuację; kobiecie – uległości, a nawet wręcz poddania się partnerowi. To archetypowe podanie się prowadzeniu się mężczyźnie bardzo odpowiada wielu kobietom. Aby pozycja byłą jeszcze bardziej ekscytująca możecie podłożyć pod twoją pupę niewielką poduszkę. Ten zabieg spowoduje, że miednica zostanie uniesiona, co zmieni kąt penetracji oraz zintensyfikuje twoje doznania.

Łyżeczki

Wspaniała, intymna pozycja. Jest ona szczególnie lubiana przez pary z dłuższym stażem. Znakomicie się sprawdza, gdy macie ochotę na spokojniejszy seks i poczucie bliskości, Kobieta kładzie się boku, mężczyzna tuż za nią, mocno wtulając się w jej plecy. Niewątpliwie jej ważną zaletą jest nietypowy kąt penetracji oraz to, że daje ona swobodne ręce partnera i partnerki. Można je doskonale wykorzystać do pieszczot stymulujących piersi lub łechtaczki bądź obu naprzemiennie.

Zalety:

Daje bardzo istotne poczucie bliskości, nieskrępowania, a w parach z dłuższym stażem poczucie dojrzałej miłości. Pozycja znakomita, gdy partnerzy mają ochotę na niezbyt intensywny miłosne igraszki, a bardziej przepełnione czułością i delikatnymi pieszczotami. Dzięki specyficznemu ułożeniu ciał partner może jednocześnie zapewniać Ci stymulację pochwy, a jego ręce jednocześnie mogą pieścić łechtaczkę i piersi. Wart by mężczyzna w trakcie stosunku również pieścił oddechem i pocałunkami twoją szyję, ponieważ u większości kobiet jest bardzo wrażliwą strefą erogenną.

 

 

Jeździec

Pomimo tego, ze większość kobiet woli dominację męską w sypialni (nie wszystkie oczywiście) to wiele z nich lubi to pozycję. Jak pokazują liczne ankiety i badania na temat seksu pozycja "na jeźdźca" jest jedną z ulubionych pozycji większości pań. Dlaczego? Ponieważ w takim układzie ciał, to kobieta przejmuje kontrolę nad aktem miłosnym. Leżący na plecach partner chcąc nie chcąc musi poddać się twojemu rytmowi ruchów i pchnięć. Jednocześnie jego swobodne ułożenie umożliwia mu przyjemne oplecenie dłońmi naszych bioder.

Zalety:

Ponieważ to kobieta decyduje jak długo będzie trwał stosunek i jak intensywny będzie orgazm. Nie bez znaczenia jest to, że możesz w tej pozycji cały czas zachować kontakt wzrokowy z partnerem. Wspaniałą jest też cudowna świadomość, że zapewniasz mu wspaniały widok na swoje ciało w całej okazałości. Jeśli chcesz zapewnić sobie większą stymulację łechtaczki to delikatnie połóż się na partnerze, subtelnie ocierając się o jego ciało.

Bogini

Ta bardzo subtelna i uwodzicielska nazwa sugeruje, że jest to pozycja dla kobiet świadomych swojej seksualności, cielesności. W pozycja bogini jest niejako wariantem pozycji na jeźdźca, ponieważ to ona decyduje o formie zbliżenia, nadając mu rytm i tempo. Jest to pozycja podobna do jeźdźca, lecz partner nie leży płasko, lecz siedzi np. opierając się o ścianę lub wezgłowie łóżka, a partnerka siedzi na nim, oplatając go nogami na plecach.

Zalety:

Jej zaletą jest niezwykła romantyczność. Podobnie jak w pozycji na łyżeczkę umożliwia przytulanie, całowanie, szepty a więc znakomicie rozbudza kobiecą seksualność. Daje Ci poczucie kontroli nad aktem miłosnym. Poza tym zapewnia dość głęboką penetrację, stymulację łechtaczki, a także umożliwia (lubiane przez wiele kobiet) pieszczenia piersi przez partnera. Aby go do tego zachęcić wyprostuj się, wypnij klatkę piersiową i odegnij szyję do tyłu W ten sposób wyeksponujesz partnerowi swoje piersi i zachęcając go do pieszczot.

Od tyłu

Ta pozycja jest dla kobiet lubiących uległość i dominację mężczyzny. Penetracja od tyłu ma różne warianty. Najpopularniejsza jest pozycją ”na pieska” i z pewnością dostarcza silnych doznań obu stronom. Mężczyzna ma poczucie dominacji. Penetracja w pozycji od tyłu jest bardzo głęboka, co zapewnia mu niezwykle silne bodźce wzrokowe i dużą przyjemność doznań.. To pozycja uwielbiana przez kobiety, które lubią od czasu do czasu poczuć się w związku stroną bierną, dając swojemu partnerowi silne poczucie spełnienia, jednocześnie korzystając na fizycznym aspekcie tej pozycji.

Zalety:

Pozycja ta zapewnia bardzo głęboką stymulację pochwy i punktu G a to jest gwarancją oszałamiającego orgazmu. Musisz pamiętać, że podczas pozycji od tyłu partner może wejść w ciebie naprawdę głęboko, więc rozsądne jest by zadbać wcześniej o odpowiednie nawilżenie pochwy, aby uniknąć nieprzyjemnych skutków. Po prostu zastosujcie lubrykant.

деревянных лестницcargo transport systemсветильник точечный карданный

FaceBook

{ 0 comments }

Czy Rozumiesz Jakie Są Różnice ?

 

Seksualne różnice

Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus ten tytuł znanej serii o relacjach męskich damskich autorstwa Johna Grey’a znakomicie pokazuje odmienność świata obu płci. Powszechnie sądzi się, że oni potrzebują seksu do zaspokojenia fizycznych potrzeb, one emocji i uczuć. Czy to stereotypy czy prawda? Przeczytaj, przemyśl i odpowiedz sobie sama.

Jeśli by zadać pytanie dowolnemu seksuologowi, czym różni się seksualność męska i kobieca, to można w ciemno założyć, że odpowie: wszystkim. I taka jest obiektywna prawda. Różnice widać już na poziomie mózgu. Tam właśnie jest największa różnica. U mężczyzn seks jest bardziej niezależny i niejako jego źródło tkwi w strukturach podkorowych. Oznacza to, że jest zakodowany i niezależny od innych czynników. Z kolei u kobiet niezwykle ważną rolę odgrywają czynniki społeczne, psychiczne, uczuciowe. To zdanie jednego z największych autorytetów seksuologicznych w naszym kraju profesora Zbigniewa Lwa-Starowicza. Inną ważną różnicą jest to, ze kobiety mają o wiele silniejsze doznania orgazmiczne niż mężczyźni, są zdolne do orgazmów wielokrotnych.

Naturalnie różnimy się także strefami erogennymi oraz reakcją na bodźce. Mężczyźni preferują bodźce wzrokowe, a kobiety dotykowe i słuchowe. Kobiety pragną pieszczot a panowie dążenie do stosunku.

Warto wiedzieć, że na myślenie obojga płci o seksie i zachowania seksualne determinują nie tylko geny, ale także bardzo ważne są wychowanie i inicjacja seksualna. Niezwykle ważna jest więź uczuciowa z rodzicami i dom rodzinny. Jednak zdaniem większości seksuologów wychowanie w większym stopniu wpływa na seksualność kobiet niż mężczyzn. Analogicznie jak z pierwszymi doświadczeniami seksualnymi oraz jakim temu towarzyszą emocje. Wspólną cechą jest to, że duży popęd seksualny mogą mieć zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Z pewnością duże znaczenie ma poziom hormonów. Decydujący jest przede wszystkim testosteronu i estrogenów. Co ciekawe o obojga płci dal wywołania podniecenia seksualnego niezbędny jest testosteron, choć oczywiście u mężczyzn odgrywa on znacznie większą rolę

Kobiety, które mają wysoki poziom testosteronu szybciej reagują na bodźce seksualne i są bardziej pobudliwe. Innym ważnym czynnikiem wpływającym na seksualność kobiet jest cykl miesiączkowy. Kobieta zmienną jest. To powiedzenie ma jak najbardziej głęboki uzasadnienie w ich reakcjach i potrzebach seksualnych. Mają one większe zainteresowanie seksem w pierwszej połowie cyklu i podczas owulacji, mniejsze w okresie poprzedzającym miesiączkę.

Istotna różnicą w potrzeba seksualnych zauważa się w tym w jak rożnych okresach wiekowych przypada największe zainteresowanie seksem kobiet i mężczyzn.  Zainteresowanie seksem zwiększa się u kobiet wraz z wiekiem. Najwyższy poziom potrzeb seksualnych kobiet przypada na ok. 35 roku życia, a mężczyźni największe pobudzenie seksualne odczuwają do 25 roku życia. Trzeba znać i rozumieć tą zasadę by uniknąć kłopotów w życiu intymnym.

Istniej bardzo rozpowszechniony mit o tym jak to mężczyźni myślą o seksie, co kilka sekund i mogą uprawiać go zawsze i wszędzie. Jest naturalnie prawdą, że przeciętny mężczyzna myśli o seksie częściej niż przeciętna kobieta, jednak jego gotowość do współżycia w każdej sytuacji bez względu na okoliczności to przesada.

Zdaniem prof. Lwa-Starowicza powodem wielu łóżkowych niepowodzeń jest nadmierne wyzwoleniu kobiet. Mężczyzna, bowiem biologicznie i często też kulturowo jest zaprogramowany na zdobywanie. Zdaniem profesora, jeśli kobieta zdobywa mężczyznę, ryzykuje, że może osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego.

Elementarna różniąca miedzy mężczyznami a kobietami jest taka, że mężczyźni czują pożądanie i prowadzące do orgazmu podniecenie, podczas gdy kobiety mogą czuć satysfakcję z seksu, nawet, jeśli nie osiągną orgazmu. Poza tym u mężczyzn mechanizm odczuwania seksualnego jest uwarunkowany genetycznie, u kobiet bardziej wyuczone.

Naturalnie poza seksem pozostają uczucia, przeżywane i wyrażane przez każdą płeć inaczej. Jak słusznie zauważa Lew-Starowicz uczuciowość mężczyzn nie jest bynajmniej mniejsza od kobiecej, tylko po prostu inna. Powodem też jest to, że w ich wychowaniu kładziono większy nacisk na wyrażanie męskości i siły niż emocji. Kobiety w sypialni zdecydowanie najbardziej potrzebują pieszczot i przyjemności. Dlatego tylko wprawny i pełny świadomości ich potrzeb kochanek może dać kobiecie to, czego ona potrzebuje. Oczywiście prawidłowe rozumienie męskiej seksualności u kobiet jest jak najbardziej pożądane. 

 

 

online casinoалександр лобановскийочистка

FaceBook

{ 0 comments }

Jak To Jest Z Kobiecym Libido ?

 

Ochota na seks

Libido, czyli (w uproszczeniu) ochota na seks jest czynnikiem niestałym i podlega wielu wpływom. Zależy zarówno od czynników wewnętrznych (zdrowia) jak i zewnętrznych (otoczenia, relacji, stresu). Nie od dziś wiadomo, że kobieta zmienną jest. Takie same jest jej libido. Wahaniom podlega libido obojga płci, lecz z pewnością kobiece jest bardziej, chwiejne, niestabilne, nieprzewidywalne. Powstało nawet nieco poetyczne porównanie kobiecego libido do motyla. Jest on równie zachwycające, co … Płochliwe. Pożądanie może narastać między partnerami cały dzień, a potem nagle prysnąć niczym bańka mydlana.

Nie do dziś wiadomo, że za wysokie libido odpowiadają głownie hormony. Decydują one też za nasze nastroje, za intensywność odczuwania, a więc i ochoty na zbliżenia. W czasie kobiecego cyklu miesięcznego występują cykliczne wahania hormonów płciowych, które wpływają w znaczny sposób na poziom libido. Pierwsza faza cyklu do owulacji jest etapem zwyżki estrogenów, co powoduje większą ochotę na seks. Już po owulacji, w organizmie kobiety następuje wzrost hormonu nazywanego progesteronem, który powoduje spadek libido. Najniższy poziom kobiecego libido jest na krótko przed miesiączką. Dzieje się tak na skutek spadku poziomu zarówno progesteronu jak i estrogenu.

Należy jednak pamiętać, że u każdej kobiety poziom hormonów jest nieco inny, występują różne wahania, dlatego w zakresie odczuwanego pożądania także mogą zachodzić zmiany. Lekarze twierdzą, że Panie, które ogólnie mają wysoki poziom estrogenów, są na ogół dosyć łagodne i przed miesiączką chętniej uprawiają seks (mimo tego, że poziom estrogenów spada), a z kolei kobiety, które odznaczają się wysokim poziomem progesteronu nie przejawiają chęci do zbliżenia, a za to są częściej poirytowane

Wpływ tabletek antykoncepcyjnych na spadek libido

Jednym z częstszych przyczyn wrażliwości systemu hormonalnego, który powoduje częsty spadek libido jest zastosowane antykoncepcji hormonalnej, Wiele kobiet, pragnąc zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą przez stosowanie antykoncepcji hormonalnej, zaczyna nagle tracić ochotę na zbliżenia. Być może dla niektórych z nich alternatywą mogą być tzw. komputery cyklu Lady-Comp czy Peary. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że nie ingerują w gospodarkę hormonalną kobiety, co nie hamuje naturalnego poziomu libido.


Niechęć na seks po porodzie

Na poziom libido wpływa także poziom prolaktyny. Jest to hormon. Który w najwyższym stężeniu występujący u kobiet po porodzie. Jej wysoki poziom blokuje owulację(jajeczkowanie) i w efekcie obniża popęd płciowy. Jest to naturalnie występujący proces, którego zadaniem jest zapobieganie zbyt szybkiemu kolejnemu poczęciu. Prolaktyna daje organizmowi matki odpowiednią ilość czasu potrzebną na zregenerowanie się oraz umożliwia skupienie się na opiece nad dzieckiem. Taki sytuacja może wystąpić także bez wcześniejszego porodu. Wtedy jednak jest to stan patologiczny, które wymaga leczenia. Wysoki poziom prolaktyny najczęściej spowodowany jest np. zaburzoną pracą przysadki lub guzami występującymi w niej występującymi.

Tarczyca też może wpływać na twoją ochotę na seks

Tarczyca – gruczoł umiejscowiony z przodu szyi tuż pod krtanią wytwarza ważne hormony tyroksynę (w skrócie oznaczana symbolem T4) i trójjodotyronine (T3). Choroby tego gruczołu np. niedoczynności czy choroba Hashimoto powodują m.in. obniżone libido. W takim wypadku niezbędna jest wizyta u dobrego specjalisty(endokrynologa), który zleci przeprowadzenie badań poziomu poszczególnych hormonów tarczycy i zaordynuje odpowiedniego leczenia.

Naukowcy wiedzą, co wpływa na pożądanie

Naukowcy od wielu lat przeprowadzają wiele badań na czynnikami , które pływają na pożądanie. Oto, co okryli do tej pory:

– Niedawno naukowcy opublikowali na łamach Journal of Experimental Psychology wyniki badań w których dowiedziono ,że kobiety postrzegają mężczyzn noszących czerwień, jako bardziej seksownych.

– Ciemna czekolada zwiększa poziom dopaminy (jeden z hormonów szczęścia). Zawiera ona również tzw. bioflawonoidy, które dobrze wpływają na naczynia krwionośne, co poprawia krążenie krwi.  Z kolei zawarta w czekoladzie cukier, może skutecznie dodać energii do miłosnych igraszek.


– Inne badania pokazały pozytywny wpływ kieliszka czerwonego wina na pożądanie seksualne u kobiet. Mechanizm działania czerwonego wina polega na rozszerzaniu naczyń krwionośnych, przez co zwiększa się dopływ krwi do organów płciowych. Trzeba jednak pamiętać, że pozytywne działanie mają tylko niewielkie dawki wina.

лего для девоtranslate from english into arabicfree online bet

FaceBook

{ 0 comments }

Nigdy Nie Popełniaj Tych Błędów

 

Seksualne błędy kobiet

Czy nigdy nie popełniłaś błędu? Oczywiście, że tak. Wiadomo nikt nie jest doskonały. A co z błędami w łóżku? Pewnie na pewno też się Ci zdarzały. Wszak niemożliwe by zadowolić każdego partnera. Sztuka w tym, że gdy się popełni błąd to umieć go w porę dostrzec i umieć wyciągnąć właściwe wnioski. Opiszemy tutaj 5 kardynalnych błędów w seksie popełniane przez kobiety. Co ważne nie chodzi tutaj bynajmniej o technikę
Błąd pierwszy: Gdy uprawiam seks, uważam, że on lubi to samo i to mu daję
Często to jednak jest bardzo błędne przekonanie. Wszak mężczyźni i kobiety różnią się zasadniczo. W potrzebach seksualnych również. Aby tego błędu uniknąć trzymaj się zasady by przy pierwszym seksualnym spotkaniu uważnie obserwować drugą osobę i zwracaj szczególną uwagę na to sposób, w jaki dotyka, pieści i całuje. Tak najlepiej jego własne pragnienia i upodobania. To naturalne, że jeśli kompletnie nie znasz upodobań nowego partnera możesz instynktownie kierować się własnymi. Pamiętaj o powyższej zasadzie, ponieważ jest dobrym punktem wyjścia i źródłem cennych informacji o prawdziwych upodobaniach partnera.

Z czasem fizyczna zmysłowość powinna się opierać na tworzeniu rzeczywistego porozumieniu, a nie subiektywnych wyobrażeniach i domysłach. Postępowanie oparte na dopasowywaniu partnera do własnych wyobrażeń wymyślanych według tego, co same lubimy najbardziej, może przynieść przykre rozczarowanie. Zobacz jak bardzo odkrywanie męskich preferencji i szukanie takich doznań, które trafiają w samo sedno męskiej rozkoszy, bywa niezwykle podniecające. W tym wypadku niezwykle trafna jest stara zasada, że udane prezenty to wyłącznie te oczekiwane.
Błąd drugi: Dobry seks musi skończyć się orgazmem. Choćby miała czasami udawać.
Tylko, po co udawać orgazm? Niektóre kobiety są przekonane, że w ten sposób mogą bardziej podniecić partnera. Inne z kolei uważają, że w ten sposób dodają mężczyźnie pewności siebie i nie pozwolą, żeby zwątpił w to, co robi. Niestety, pomimo dobrych intencji skutki udawanych orgazmów są na ogół odwrotne od zamierzonych. Kiedy mężczyzna zorientuje się, że ekspresja naszych doznań jest odgrywana, to na ogół traci zaufanie (a z nim seksualną pewność siebie) i z biegiem czasu jest dość prawdopodobne, że coraz bardziej doszukiwał się podstępu w każdym spazmie (niby) rozkoszy. Najgorszym skutkiem takiego udawania mogą być utrata zaufania i spadek męskiej pewności siebie. Nie ma sensu udawać, lepiej porozmawiać i spróbować kiedyś jeszcze raz, lecz bez zbędnego „parcia”na orgazm.
Błąd trzeci: By seks był super, muszę wyglądać idealnie. Dlatego bardzo skoncentruję się na wyglądzie
Kobieca pewność siebie to wabik dal mężczyzn. Jeśli mówisz cała sobą wyglądam świetnie, czuję się świetnie", to w ten sposób niewerbalne, ale jasne komunikaty mówiące: "chcę uprawiać z tobą seks". To poczucie wynikłe z zadbania o siebie i emanowanie specyficznym urokiem sprawia, że kobieta czuje się pociągająco i jest pociągająca. I to jest jak najbardziej ok. Problem zaczyna się wtedy, gdy w już w trakcie seksu kobieta nie umie się cieszyć z bliskości i zmysłowych rozkoszy i zamiast tego myśli o tym, że czy on przypadkiem nie zauważy fałdy na jej brzuchu a cellulitis jest nadmiernie widoczny. Tymczasem ciało jest zdecydowanie najatrakcyjniejsze w czasie seksualnych uniesień i ich przeżywaniu.

 Błąd czwarty: Boję się jego oceny, Bezpieczniejszy jest, więc bierny seks
Kobietom w naszej kulturze nie do końca wypada być aktywnymi seksualnie. Niestety wciąż pokutuje wizerunek grzecznej i skromnej kobietki, która „powinna” na hasło "seks” oblać się rumieńcem. Kobieta, która otwarcie pokazuje, że potrafi się cieszyć z seksualnej przyjemności, bywa posądzana o "rozwiązłość" i brak przyzwoitości. Tymczasem to oczywiste, że bez otwartości i aktywności obojga partnerów trudno mówić o udanej relacji seksualnej. Ten dziwny i bardzo rozpowszechniony stereotyp hamuje wiele kobiet w sypialnianych igraszkach. Niektóre kobiety mają obawę, że gdy będą bardziej otwarte seksualnie to wtedy ich partner będzie zazdrosny i podejrzliwy. Takie przekonanie może powodować wzajemny brak zaufania, co w oczywisty sposób zamyka partnerów na siebie. Wiadomo, że zaufanie to podstawa.
Błąd piąty: On powinien wiedzieć, jaki był mój seks z byłymi partnerami
W bliskiej relacji bardzo często ludzie starają się być szczerzy. Niektórzy chcą być szczerzy aż do bólu. A czasami znaczy to, że mówią sobie absolutnie wszystko. Można się zastanawiać nad praktyczny sensem takiego założenia. Może się dobrze sprawdzać w budowaniu relacji, ale nie znajduje zastosowania w odniesieniu do przeszłości, której przecież ani budować, ani zmienić się nie da. Przeszłość ma z pewnością na nas wpływ i z pewnością po części dzięki niej jesteśmy właśnie tacy, jacy jesteśmy w chwili obecnej. Opowiadanie o byłych partnerach, bez względu na to, czy jest ich wychwalaniem czy miażdżącą krytyką, zawsze jest ustawianiem kogoś innego obok obecnego partnera. I nawet, jeśli on czuje, że jest najukochańszy i "najlepszy", to nigdy nie jest przyjemnie "leżeć z byłymi" w jednym łóżku. Nie uprawiaj wiec tak wątpliwej szczerości , która może przynieść więcej szkody nic pożytku i cieszmy się, że na bazie tego, co było, możemy tworzyć lepszą i mądrzejszą relację. A on niech będzie jedyny.

 

пневмоинструмент для компрессора купитьcrm системыгостиная в стиле модерн с камином

FaceBook

{ 0 comments }

Zrób To A Będziesz Miała Wspaniały Seks

 

libido

Seks podobnie jak inne elementy życia ma swoje wzloty i upadki. Zdarza się pewnie, że borykasz się ze spadkiem libido. I pewnie czasami masz mniejszą niż zwykle ochotę na seks? Czytaj uważnie a poznasz skuteczne sposoby na to, by namiętność powróciła do twojej sypialni.

Niestety, ale z upływem czasu łatwo zapomnieć o tym, co ekscytuje nas w sypialni. Z czasem wkrada się nuda, rutyna, brak ochoty na eksperymenty, (czasami) dolegliwości fizyczne i przeróżne inne problemy. To wszystko wpływa na spadek libido i powstanie emocjonalnego dystansu. Ale jest oczywistą prawdą, że dbanie, o jakość współżycia ma ogromny wpływ na wszystkie aspekty twojego życia.

Wieloletnie badania pokazują, że życie seksualne ludzi zdrowych jest znacznie bardziej udane. Ludzie, którzy są w dobrej formie, cieszą się seksem i zdecydowanie rzadziej cierpią z powodu zaburzeń seksualnych. Jeśli coraz częściej odczuwasz utratę zainteresowania seksem, oto kilka wskazówek, które pozwolą ci do niego wrócić i powtórnie nabrać ochoty na seks.

Wskazówka nr 1: Trzymaj formę

Jeśli chcesz, aby ochota na seks wróciła, powinnaś zadbać o swoją kondycję.

 • Regularnie ćwicz – zdolność osiągnięcia podniecenia zależy w dużej mierze od tego, jak dobre masz krążenie. Udowodniono naukowo, ze regularne ćwiczenia aerobowe bardzo skutecznie wspomagają przepływ krwi i pracę serca.
 • Dobrze się odżywiaj – jedz produkty o małej zawartości cukru i tłuszczu. Powinny być bogate w błonnik i o wysokich wartościach odżywczych. Koniecznie regularnie spożywaj warzywa i owoce, produkty z pełnymi ziarnami i niskotłuszczowym nabiale. Jedz białko zawarte w rybach, drobiu i chudym mięsie.
 • Wysypiaj się. Dobry, zdrowy sen jest absolutnie niezbędny i daje Twojemu organizmowi możliwość regeneracji.
 • Pozbądź się złych nawyków. Alkohol i nikotyna źle wpływają na możliwości seksualne i są oczywiście szkodliwe dla zdrowia.

Wskazówka nr 2: Rozmawiaj

Według badań partnerzy prowadzący satysfakcjonujące życie seksualne rozmawiają ze sobą. Zatem wszyscy Ci, którym satysfakcji brakuje, powinni zacząć ze sobą rozmawiać..

 • Nie musisz koniecznie mówić wyłącznie o sprawach przyjemnych. Trzeba też czasami powiedzieć o tym, co cię martwi – opowiedz partnerowi o niepokojących cię zmianach w twoim ciele i o innych sprawach, które komplikują wasze życie seksualne.
 • Mów też o tym, co sprawia ci przyjemność. Twojemu partnerowi trudno będzie spełniać twoje pragnienia, jeśli ich nie zna. Nie licz na to, że się domyśli.
 • Kardynalne przykazanie. Nie krytykuj! Będzie znacznie lepiej jak skupisz się na tym, co robi dobrze. Delikatnie upominaj tylko jak musisz i w poważnych sprawach.
 • Niezwykle ważne jest wybranie odpowiedniego czasu na rozmowę. Gdy się kochacie warto porozmawiać o tym, co lubicie i co wam się podoba. Takie sprawy jak obawy, zmartwienia i inne mniej przyjemne sprawy omówcie poza sypialnią.

Wskazówka nr 3: popracuj nad sobą

 • Często myśl o seksie. Z pewnością mózg jest ważny. Niektórzy nawet udowadniają, że nawet jest najważniejszym – seksualnym organem. Zaangażuj koniecznie swój umysł, Jak najczęściej fantazjuj i myśl o tym, co cię podnieca. Możesz też spisać swoje seksualne fantazje i podziel się nimi z partnerem.
 • Dokształcaj się. Na rynku jest w sprzedaży wiele poradników, podsuwających różne sposoby na udoskonalenie seksualnych technik.
 • Dotykaj. Seks to dotyk. Dlatego czułość i bliskość fizyczna są ogromnie ważne, dla jakości życia seksualnego. Kiedy się kochacie, dotykaj partnera tak, żeby sprawić mu przyjemność i go podniecić?

Wskazówka nr 4: Baw się dobrze

Przypominamy oczywistą prawdę: seks to przede wszystkim przyjemność. Zapewnij sobie dobrą zabawę w sypialni.

 • Koniecznie próbujcie różnych pozycji. Nawet, jeśli on uznaje „jedyną słuszną” pozycje to z pewnością może się znudzić. Skłoń go do eksperymentów.
 • Seks to nie tylko stosunek Czasem warto odpocząć od tradycyjnego stosunku. Możecie sprawić sobie przyjemność pieszcząc się ustami lub ręką. Wypróbujcie masaż lub jeszcze inny rodzaj pieszczot.
 • Bądź kreatywna. Możliwości jest bardzo wiele. Zaplanujcie np. erotyczny wypad, kochajcie się o różnych porach dnia. Czytajcie poezję miłosną i erotyczną. Znajdźcie miejsce, które pobudzi wszystkie zmysły. Co jakiś czas zmieniajcie miejsca.

 

 

 

у справкасделать продвижение сайта в интернетекак выбирает генератор случайных чисел

FaceBook

{ 0 comments }

Czy To Was Podnieca ?

 

Fantazje seksualne kobiet

Kobiety, tak samo jak mężczyźni, mają swoje fantazje seksualne. To zdanie jest prawdziwe, choć nie do końca. Prawdziwe zdanie powinno brzmieć. Kobiety mają fantazje, które są bogatsze niż facetów i mają dla nich większe znaczenie. Badania udowodniły, że nawet drobne blondynki często mają wyuzdane i perwersyjne fantazje.

Fantazje mężczyzn i kobiet różnią się zasadniczo. Mężczyzn podniecają konkrety – wyraźne obrazy, niedwuznaczne sytuacje, proste gesty, wybrane części ciała. Tymczasem kobiety zdecydowanie wolą układać w głowach całe scenariusze. Ich fantazje najczęściej zawierają mnóstwo detali, wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Dla nich fantazja bez fabułki jest niemal nie do przyjęcia.

Zobaczcie 10 najpopularniejszych kobiecych fantazji erotycznych:

 

1. Seks z nieznajomym

Można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że niemal każda kobieta na świecie, choć raz wyobrażała sobie, (niektóre pewnie nie raz), że obcy facet przygląda się jej zafascynowanym pełnym pożądania wzrokiem np. klubie czy na imprezie. Po pewnym czasie podchodzi do niej, prosi do tańca albo zaprasza na drinka, i potem idą razem do pokoju hotelowego gdzie spędzają noc pełną dzikiej namiętności.

2. Dominowanie nad mężczyzną

Na co dzień zdecydowanych większość kobiet pragnie mężczyzn silnych, zdecydowanych, wiedzących, czego chcą zarówno w życiu jak i w seksie. Od dawna jednak wiadomo, że wiele z nich marzy skrycie o tym, by takiego macho obezwładnić, przywiązać do łóżka i zdominować bez reszty. Często w tych fantazjach kobieta rozkazuje swojemu zniewolonemu kochankowi by w sposób bardzo wyrafinowany pieścił je samym językiem bądź sama doprowadza go różnymi pieszczotami do szaleństwa rozkoszy, by w kulminacyjnym momencie zupełnie niespodziewanie przerwać i patrzyć, jak bardzo kek pragnie.

3. Uległość

Kolejna, niezwykle popularna fantazja jest związana z podporządkowaniem się tylko w odwrotną stronę. Współczesne warunki życia zmuszą kobiety do inicjatyw, zaradności, nawet czasami dominacji. Nic, więc w ty specjalnie zaskakującego, że dla przeciwwagi marzą, by facet po prostu obrócił ją, oparł o ścianę i posiadł jak prawdziwy samiec. W takiej fantazji może sobie np. wyobrażać, trzyma mocno ją za włosy, a jego zęby brutalnie kąsają jej szyję. Cały podniecający sens takiej fantazji jest w tym, że w wyobraźni jest jego własnością, całkowicie zależną od jego samczego pożądania.

4. Seks w egzotycznej scenerii

Jak wiadomo kobiety uwielbiają oglądać romantyczne filmy i czytać romanse. Z tego powodu jedną z najczęstszych ich fantazji jest długi i namiętny seks z ukochanym pod wodospadem na jakiejś egzotycznej, rajskiej wyspie.

5. Trójkąt z dwoma mężczyznami

Tak bez żadnych wątpliwości, kobiety też marzą o trójkącie. Jednak to zupełnie inna fantazje niż mają mężczyźni. Na ogół kobiety wyobrażają sobie, jak jeden mężczyzna ją penetruje, podczas gdy drugi pieści jej ciało. Poza tym kobiety dość często marzą o tym, by mieć w sobie jednocześnie dwóch facetów. W przeróżnych konfiguracjach.

 

6. Gwałt

Ta fantazja jest szczególnie szokująca. Wydaje się, że gwałt to przeżycie , które powinno się źle kojarzyć kobietom.. Wiadomo jednak na podstawie przeróżnych badań i ankiet, że mnóstwo kobiet fantazjuje o byciu zgwałconą. Naturalnie wcale nie oznacza to, że naprawdę chcą być zgwałcone w rzeczywistości. W ich fantazjach gwałt ma dość oryginalny scenariusz. Mężczyzna jest obłędnie przystojny i idealnie zbudowany, ma zniewalający zapach i jest ekspertem na temat zaspokajania kobiety. Ciekawe jest to, że zawsze robi to, na co akurat ona ma ochotę. Najbardziej podniecające w tej fantazji jest fakt, że mężczyzna ma nad nią całkowitą władze.

 

7. Facet w mundurze

Za mundurem panny sznurem. I to jest prawda. Dla pań mężczyzna w mundurze jest nie tylko męski i przystojny, ale kojarzy się im z władzą, co jak wiadomo, działa na nie podniecająco.  Policjant, strażak, strażnik więzienny, pan doktor, ci umundurowani panowie najczęściej występują w fantazjach erotycznych kobiet.

8. Seks w windzie

Kobiety bardzo często lubią fantazjować, jak winda, która jadą, nagle staje między piętrami i zostają uwięzione na długie godziny z przystojnym i oczywiście perfekcyjnym kochankiem.Gdy ona w tej sytuacji wpada w panikę to on ją skutecznie uspokaja. Na wiele różnych sposobów.

9. Seks z kobietą

Ta nieco zaskakująca fantazja jest bardzo popularna. Niemal każda kobieta, choć raz w życiu myślała o tym jak to jest jak to jest przespać się z inną kobietą. Są dwie wersje tej fantazji. W pierwszej fantazjują o pełnej namiętności nocy z dziewczyną, w której obie obdarowują się niespiesznymi, delikatnymi pieszczotami i zmysłowymi pocałunkami. W innej fantazji wyobrażają sobie, jak są pieszczone jednocześnie przez kobietę i mężczyznę.

 

светильник для линейнойдать объявление на авито москвасауны

FaceBook

{ 0 comments }

Czy Miałaś Kiedykolwiek Squirting Orgasm?

 

Kobiecy wytrysk

Niemal każda kobieta marzy o niesamowicie mocny orgazmie prawda? Według statystyk tylko kilka procent jest w stanie go osiągnąć. Mam tu na myśli tzw. squirting orgazm. Co to takiego jest? Kiedy powstaje? Czy jest bezpieczny i naturalny? Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi w tym artykule.

Kobiecy wytrysk, znany, jako squirting orgasm, to rzadka spotykana zdolność, którą ma regularnie zaledwie od 2% do 6% kobiet(sporadycznie znacznie więcej). Kobieca ejakulacja to biologiczne zjawisko, które na wielu mężczyzn działa niezwykle podniecająco. Okazuje się, że czasami tylko umiejętna stymulacja wystarczy, by odkryć w sobie tę rzadką umiejętność.

Co bardzo dziwne, ale nie wszyscy partnerzy akceptują ten rodzaj orgazmu, a nawet podobno bywają tacy, którzy miewają poczucie winy, że zapewnili partnerce taki nietypowy finał. Naturalnie to żaden powód do wstydu czy poczucia winy. Wprost przeciwnie. Taki stan oznacza, że mężczyzna się dobrze spisał a ona ma wyjątkowy orgazm. Mężczyźni, którzy uzyskują taki efekt powinni być z siebie dumni, bo kobiecy wytrysk to głównie wynik ich umiejętnych pieszczot.

Dawniej kobiecy wytrysk mylony był z oddawaniem moczu. Dopiero po latach badań ustalono, że wydzielina, która wydobywa się podczas kobiecego wytrysku z cewki to nie mocz. Okazało się płyn wydzielający podczas kobiecego wytrysku jest o składzie podobnym do wydzieliny produkowanej przez męską prostatę. Wydzielina jest mętna, ma białawy kolor i charakterystyczny zapach. Wydobywa się z cewki moczowej, podczas intensywnej stymulacji przednie ściany pochwy.  Nie jest do końca poznany mechanizm kobiecego wytrysku. Istnieje hipoteza, że za produkcję płynu odpowiedzialne są prawdopodobnie gruczoły przedsionkowe mniejsze położone u ujścia cewki moczowej, Są przypuszczenia, że to one odpowiadają za wydzielanie śluzu. Przyczyną tego, że nie każda kobieta jest zdolna do wytrysku jest m.in. to, że ujścia gruczołów są z reguły tak małe, że wydostająca się z nich wydzielina jest praktycznie niewidoczna. Z tej właśnie przyczyny u wielu kobiet ejakulacja podczas orgazmu nie jest w ogóle możliwa. Ilość wydalanego płynu podczas kobiecego wytrysku jest osobniczo zmienna. Ustalono z całą pewnością, że kobiecy wytrysk jest zjawiskiem fizjologicznym i nie wymaga leczenia.

Na czym to polega kobiecy wytrysk?

Co interesujące to występowanie się kobiecego wytrysku przypomina dokładnie to, co dzieje się u mężczyzn w momencie szczytowania. W chwili orgazmu(rzadziej tuż po nim) w pochwie pojawia się wydzielina, właśnie w formie wytrysku. Jego objętość może wynosić od jednego do kilku mililitrów. Podobnie jak u mężczyzn wydzielina może”wystrzeliwać” na odległość nawet 20 cm!

Wśród naukowców nadal trwają spory, na czym polega mechanizm kobiecego wytrysku. Niektórzy uważają, że, wyjaśnienia jest w lubrykacji, czyli upatrują związku kobiecego wytrysku z pojawianiem się płynu lubrykacyjnego. Nie wydaje się to jednak właściwa hipoteza, ponieważ płyn lubrykacyjny, czyli fizjologiczne zwilżenie ścian pochwy, pojawia się już w momencie podniecenia seksualnego. Jest on niezbędny, aby partner mógł wykonywać ruchy frykcyjne. Jednak płyn lubrykacyjny pojawia się zwykle już po 10 – 30 sekundach od pobudzenia seksualnego, na skutek działania różnych bodźców jak: dotyk, słowa, widok partnera itp. Z kolei wytrysk towarzyszy wyłącznie orgazmowi.(czasami występuje zaraz po).

Cześć seksuologów uważa, ze wytrysk u kobiet może być efektem drażnienia przestrzeni, Grafenberga, czyli tzw. punktu G. Ta hipoteza wydaje się najbardziej prawdopodobna.

U niektórych kobiet w sprzyjających okolicznościach i po odpowiednich ćwiczeniach może się pojawić wytrysk. Aby kobieta mogła go osiągnąć potrzeba spełnienia pewnych warunków oraz odpowiednich ćwiczeń.

Jeszcze zanim zaczniesz ćwiczyć, powinnaś sprawdzić, w jakim stopniu twoja pochwa jest kurczliwa. Zrób to w następujący sposób: włóż sobie do pochwy palec, obkurczaj na nim mięśnie, a po chwili spróbuj palec wyjąć. Jeśli wyjmuje się z trudem, znaczy, że skurcz jest silny i możesz nie ćwiczyć.

W przypadku, gdy palec wyczuwa obkurczanie mięśni, ale można go wyjąć z łatwością, to znaczy, że skurcz jest przeciętny. Trzecia możliwość, gdy obkurczanie jest ledwo wyczuwalne, to skurcz jest słaby. Wreszcie, jeśli nic nie czujesz, a palce wysuwa się z łatwością, skurczu brakuje. Wtedy, jeśli chcesz mieć szanse na kobiecy wytrysk to ćwiczenia są jak najbardziej wskazane.

Kobiecy wytrysk – wzmocnij kurczliwość pochwy

Ćwiczenia obkurczanie mięśni pochwy warto rozpocząć od obkurczania mięśni brzucha, potem to samo zrób z miednicą.

 • Jeśli zaczynasz ćwiczenia to rób tak: 3 razy dziennie, w seriach po 10 razy.
 • Po tygodniu ćwiczeń każdą serię powiększ do 25 razy i też rób tak trzy razy dziennie.
 • Następnym etapem będą ćwiczenia, polegające na wstrzymywaniu strumienia moczu podczas siusiania. Te ćwiczenia wykonuj od 4 do 6 tygodni.

Kobiecy wytrysk – do ćwiczeń są przydatne „przyrządy”

Kiedy już dojdziesz do wniosku, że twoja pochwa jest odpowiednio kurczliwa i gotowa na wytrysk, poćwicz z gadżetami. Nie musisz koniecznie korzystać z gadżetowo z sex shopu. Możesz użyć średnio dojrzałego banana, obierz go ze skórki i włóż do torebki foliowej. Gdy to zrobisz włóż sobie torebkę do pochwy i teraz spróbuj na niej zaciskać mięśnie. Jeśli uda ci się zmiażdżyć owoc, znaczy, że jesteś masz sporą szansę na wytryski. Możesz być pewna, że to jest sprawdzone ćwiczenie i polecają je niektórzy seksuolodzy.

Kobiecy wytrysk – ćwiczenia z partnerem

Po ćwiczeniach solo możesz zacząć ćwiczyć z partnerem. Na początku zrób tak, gdy on jest w środku, obkurczaj mięśnie na jego penisie, podczas gdy on pozostaje całkowicie bez ruchu. Następnym krokiem będzie obkurczanie mięśni już podczas stosunku.
Gdy tak zrobisz on będzie także bardziej aktywny w twojej pochwie. Zobaczysz, ze to skończy się nie tylko wspólnym orgazmem, ale i jednoczesnym wytryskiem.

free 10 casinoпроизводство паркетанасосная станция киев

FaceBook

{ 0 comments }

Wiedziłaś O Tym?

 

Antykoncepcja

Seks to niesamowite przeżycia i rozkosz. Wiadomo jednak, że każde współżycie może się zakończyć ciążą. Jeśli nie jesteś na nią gotowa to warto się wcześniej odpowiednio zabezpieczyć. Co jednak, jeśli antykoncepcja prawdopodobnie zawiodła lub w ogóle się nie zabezpieczyliście? Wtedy często jednym wyjście jest tzw. tabletka „po”

Tą metodę antykoncepcji stosuje się po niezabezpieczonym stosunku albo, kiedy antykoncepcja zawiodła. Wkrótce pigułki "po" będą dostępne bez recepty.  Teraz przepisać je może lekarz każdej specjalności. Tabletkami „po” są Escapelle, Postinor duoellaOne

Antykoncepcja dzień po

Celem pigułek "po" jest zapobieganie ciąży po odbyciu niezabezpieczonego stosunku. Niezwykle ważne jest, aby zażyć je jak najszybciej, ponieważ w takiej sytuacji bardzo liczy się czas. Badania kliniczne dowiodły, że największą skuteczność osiąga się, kiedy pigułka zostanie przyjęta do 24 godzin po stosunku. Niestety po tym czasie jej działanie zostaje poważnie obniżone.

W aptekach dostępne są dwa rodzaje tabletek "po". Zawierających one inne substancje aktywne: levonorgestrel i octan ulipsrystalu. Różnią się one czasem działania. Najpóźniej tabletkę z levonogestrelem (Escapelle, Postinor duo) można przyjąć 72 godziny (3 dni) od współżycia, a tabletkę z octanem uliprystalu (ellaOne) – 120 godzin czyli do 5 dni po stosunku. Tak znaczna różnica w maksymalnym czasie przyjęcia różnych tabletek spowodowana jest odmiennymi mechanizmami działania antykoncepcyjnego obu substancji.

Obecnie dostępną w Polsce antykoncepcję awaryjną na razie można dostać tylko na receptę, ale jak wspomnieliśmy wyżej nie musi być to wcale specjalista (ginekolog)    Tabletkę po stosunku może przepisać lekarz każdej specjalności w tym lekarz pierwszego kontaktu. W większości krajów unii europejskiej recepta nie jest wymagana i po tabletki "po" można udać się bezpośrednio do apteki. 

Jak działają Escapelle i Postinor duo?

Escapelle i Postinor duo zawierają substancję czynną levonorgestrel (jest to syntetyczny progestagen, wykorzystywany, jako aktywny składnik środków antykoncepcyjnych).          Jeśli któraś z tych tabletek zażyta zostanie w pierwszej dobie od stosunku, jej skuteczność wyniesie 99%. W przypadku gdyby wystąpiły wymioty do 3 godzin od połknięcia pigułki, zaleca się przyjęcie jeszcze jednej tabletki.

Zawarty w tabletce "po" hormon może zahamować owulację, jeśli tabletka została przyjęta jeszcze przed jajeczkowaniem. Dodatkowo tabletka zadziała na hormony, niezależnie od tego, kiedy została przyjęta. Wywołują one zmiany w błonie śluzowej macicy, utrudniając implantację zarodka. Musisz wiedzieć, że Escapelle lub Postinor duo nie zadziałają, jeśli doszło już do zagnieżdżenia zarodka. Przy czym warto zaznaczyć, że tabletka "po" nie ma w takim przypadku działania poronnego – jak wyjaśnia doktor Barbara Grzechocińska, ginekolog endokrynolog z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jeśli proces implantacji zarodka już się rozpoczął tabletki z levonorgestrelem nie będą skuteczne. Trzeba wiedzieć, że gdy  levonorgestrel zostanie przyjęty zbyt późno, nie zadziała poronnie. Wtedy ma działanie odwrotne, czyli aktywnie podtrzymuje ciąże.

Bardzo ważną sprawą jest by pamiętać, że antykoncepcja "po" zabezpiecza wyłącznie przed ciążą z tego stosunku, który odbył się przed zażyciem preparatu.

W jaki sposób działa ellaOne?

ellaOne to tabletka antykoncepcyjna zawierająca octan uliprystalu, przeznaczona do stosowania w przypadkach nagłych, aby zapobiec ciąży po odbyciu stosunku płciowego bez zabezpieczenia lub w przypadku, gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła. Mechanizm dziania tych pigułek polega na zatrzymaniu uwalniania komórki jajowej przez jajniki. Substancja czynna ellaOne, czyli octan uliprystalu, łączy się z receptorami, z którymi zwyczajowo w reakcję wchodzi progesteron, hamując w ten sposób owulację. Poza tym substancja aktywna może doprowadzić do zmian w wyściółce macicy, utrudniając zagnieżdżenie się zarodka.

ellaOne należy zażyć jak najszybciej po stosunku płciowym. Musi to być maksymalnie do 120 godzin po stosunku – 5 dni. Czas jej zażycia decyduje o jej skuteczności ( im później tabletka zostanie przyjęta, tym bardziej zmniejsza się skuteczność jej działania.) Nie wolno także stosować leku wielokrotnie w tym samym cyklu miesiączkowym.

Tabletkę można przyjąć zarówno z posiłkiem jak bez posiłku(nie ma to znaczenia dla jej skuteczności) a jeśli w ciągu 3 godzin po przyjęciu pigułki ellaOne wystąpią wymioty, powinno się przyjąć kolejną tabletkę. Trzeba wiedzieć, że preparat nie powoduje przerwania istniejącej ciąży.

 

 

 

 

 

 

bonus noAicon 56S Flypromote yourself

FaceBook

{ 0 comments }